Klachten over ‘racebaan’ Prinses Julianalaan houden aan

20-07-2021 Politiek Redactie

MAASSLUIS – Forum voor Maassluis krijgt veel klachten binnen van Maassluizers die aan de Prinses Julianalaan wonen en last hebben van het verkeer dat de laan als ‘een racebaan’ gebruikt. Daarom stelt de partij schriftelijke vragen aan het Maassluise college van burgemeester en wethouders.

Forum voor Maassluis stelt dat het probleem nog groter gaat worden nu er meer huizen gebouwd gaan worden op de Kade en er meer bedrijven zich vestigen op bedrijventerrein De Dijk. Daarom wil de partij allereerst van het college weten waarom het niet mogelijk is om naast een snelheidsmeter ook een flitspaal op de Prinses Julianalaan te plaatsen.

Bovendien vraagt de partij bij wie de bewoners eigenlijk aan moeten kloppen: bij de gemeente of de politie? ,,Is het niet zo dat U het, als gemeente Maassluis, gewoon behoort aan te vragen bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat? Of is dit eigenlijk een probleem van te weinig personeel die deze aanvraag moet gaan behandelen?”



Gerelateerd