Categorieën

Service

Zaterdag 9 mei

Zaterdag 9 mei
Terug

Zaterdag 9 mei

  • 09-05-2026
  • Agenda
  • Maakplaats - Bibliotheek de Plataan

    Wil je leren programmeren, websites bouwen, apps ontwikkelen of games bouwen? Kom dan naar de Maakplaats: Programmeren in Roblox of Minecraft (of overig) in de Bibliotheek de Plataan in Maassluis. 

    De Maakplaats vindt op zaterdag 9 mei plaats van 10.30 tot 12.45 uur in de Bibliotheek de Plataan. Beginner of al gevorderd, iedereen kan meedoen. Aanmelden is niet nodig, je kunt gewoon binnenlopen. 

  • Tribute to Pink Floyd - Theater Koningshof

    Tijdloos, krachtig en diep emotioneel—deze woorden vangen de essentie van Pink Floyd’s muziek zoals die bedoeld is. Dit is precies wat de Pink Floyd-tributeband Endless Echoes naar het podium brengt. Met negen gepassioneerde muzikanten en een spectaculaire lichtshow dompelen ze het publiek onder in de authentieke sound van Pink Floyd, vol toewijding en perfectie. Bekende hits en verborgen parels komen voorbij, waarbij klassiekers uit The Dark Side of the Moon, The Wall en Wish You Were Here zeker niet ontbreken.

    Endless Echoes staat zaterdag 9 mei op het podium van Theater Koningshof

  • Expositie Dith van der Sluis - Douanehuisje

    In de maand mei exposeert Dith van der Sluis uit Maassluis met haar sculpturen. Met haar werk onderzoekt ze de grens van herkenning.

    Dith van der Sluis (1955) werkt sinds 2010 met speksteen, seleniet en albast. Deze materialen laten zich vormen tot vloeiende, gepolijste sculpturen. Wat begon met één workshop groeide uit tot een intensieve hobby. Als autodidact ontwikkelde zij haar eigen beeldtaal, waarin abstractie en figuratie elkaar ontmoeten.

    Het Douanehuisje is alle zaterdagen en zondagen open van 14:00-17:00 uur. Op zaterdag 16 mei, tijdens de Dag van de Sleepvaart Maassluis Ahoi!, is de expositie al vanaf 12:00 uur te bezichtigen. Het Douanehuisje ligt aan de Govert van Wijnkade 52 te Maassluis. De toegang is altijd gratis.