Categorieën

Service

'Mama, ik vind dit eng'

'Mama, ik vind dit eng'
Nieuws

'Mama, ik vind dit eng'

  • Jos Hemme
  • 12-11-2016
  • Nieuws
'Mama, ik vind dit eng'

ME-busjes bij station Maassluis

MAASSLUIS - De extra lange trein vanaf Rotterdam was nog bijna helemaal leeg, maar de paar ouders die met hun kinderen al richting de haven gingen, schrokken toen ze het station afliepen. Acht ME-busjes stonden voor het station met veel agenten ernaast en in de busjes. "Ongelooflijk, dit kan je toch geen kinderfeest meer noemen," zei een moeder tegen haar echtgenoot.

Ze keken verontwaardigd naar de ontvangst bij het station. "We komen hier voor een leuk dagje met de kids. Dit is toch te bizar voor woorden, doe even normaal. Ik zou bijna zelf ook bang worden," zo vervolgt de moeder haar teleurstelling.

Als je van het station naar het centrum loopt, komt je op elke straathoek beveiligers en politie tegen, maar je hoort ook overal al de gezellige Sinterklaasliedjes en de stad is uitgebreid versierd. Ook de ME te paard loopt al door het centrum om alles in de gaten te houden. "Mama, wat doen die allemaal hier. Ik vind dit eng." Een leus van een kind die je vandaag eigenlijk niet wil horen.