Categorieën

Service

Wegafsluitingen en parkeerverboden voor Furieade

Wegafsluitingen en parkeerverboden voor Furieade
Nieuws

Wegafsluitingen en parkeerverboden voor Furieade

  • Redactie
  • 03-10-2024
  • Nieuws
Wegafsluitingen en parkeerverboden voor Furieade

MAASSLUIS - Houd de komende dagen rekening met verschillende wegafsluitingen en parkeerverboden in de binnenstad. Dit in verband met opbouwwerkzaamheden voor de 43e Furieade. Het advies aan bezoekers is om tijdens de Furieade zelf zoveel mogelijk lopend of met de fiets te komen. Op een aantal plekken is parkeren wel mogelijk.

Voor de volgende wegen en straten gelden verkeersmaatregelen:

- Industrieweg: het parkeerterrein tussen snackbar Van Ruyven en de Koepaardburg is van dinsdag 1 oktober 7.00 tot maandag 7 oktober 20.00 uur afgesloten voor alle verkeer.
- Govert van Wijnkade, Marnixkade, Haringkade, Ankerstraat, Hellingkade en Breugomslop (het gehele Schanseiland): Vrijdag 4 oktober 14.00 t/m zaterdag 5 oktober 2.00 uur en zondag 6 oktober 11.00 t/m 20.00 uur.
- Zuiddijk, Haven, Havenstraat en Havenplein: Vrijdag 4 oktober 18.00 t/m zaterdag 5 oktober 20.00 uur. Op de Zuiddijk gaat het alleen om het deel tussen de Fenacoliuslaan en Haven.
- Goudsteen, Veerstraat beide zijden, de Noordvliet beide zijden, Dr. Kuyperkade en Zuidvliet: Vrijdag 4 oktober 18.00 t/m zaterdag 5 oktober 20.00 uur.
- Prinsekade en Rusthuisstraat: Donderdag 3 oktober is de Prinsekade en de Rusthuisstraat afgesloten voor alle verkeer van 18.30 tot 20.00 uur. Dit in verband met de binnenkomst van de zeilende Westlanders en de jachten.
- Petrus Kockstraat: In verband met de opbouw van de kermis is het parkeerterrein aan de Petrus Kockstraat afgesloten voor alle verkeer van donderdag 3 oktober 7.00 t/m maandag 7 oktober 10.00 uur.
- Het Kerkplein en Hellingkade: Voor de parkeerplaatsen op het Kerkplein én Hellingkade geldt een parkeerverbod van donderdag 3 oktober 7.00 t/m maandag 7 oktober 23.00 uur.

Let op: als u toch parkeert waar een parkeerverbod geldt, riskeert u dat uw auto of voertuig wordt weggesleept of een boete. De kosten voor het wegslepen is voor rekening van de eigenaar van het voertuig. Dit geldt ook voor de parkeervakken. U wordt verzocht om uw auto, tijdens de aangegeven momenten buiten het gebied te parkeren.

Wel parkeren

Op de Industrieweg is een parkeerplaats in de buurt van het parcours en er kan rondom Winkelcentrum Koningshoek geparkeerd worden. Vanaf de parkeerplaats bij de Aldi rijdt een gratis pendelbusje heen en weer tot 17.00 uur. En hou er rekening mee dat op een aantal plekken de maximum toegestane snelheid is teruggebracht naar 30 km.

Openbare parkeergelegenheden waar u tijdens de Furieade wél mag parkeren:

- Parkeerterrein langs het Scheur
- Prinses Beatrixlaan en Stationsweg
- Station Maassluis West
- Parkeerterrein bij de veerboot
- Parkeerterrein Marelplein