Categorieën

Service

A4 loopt vast, vanavond begint ook weeklange afsluiting A20 richting Den Haag

A4 loopt vast, vanavond begint ook weeklange afsluiting A20 richting Den Haag
Nieuws

A4 loopt vast, vanavond begint ook weeklange afsluiting A20 richting Den Haag

  • Redactie
  • 18-09-2026
  • Nieuws
A4 loopt vast, vanavond begint ook weeklange afsluiting A20 richting Den Haag

MAASSLUIS - Automobilisten rond Vlaardingen hebben vrijdag aan het einde van de middag al te maken met flinke vertraging op de A4. Tussen Den Haag-Ypenburg en knooppunt Kethelplein staat ongeveer 14 kilometer file, goed voor ruim twintig minuten vertraging. Daar komt vanaf vrijdagavond nieuwe verkeershinder bij: een belangrijke verbindingsboog van de A20 gaat een week dicht.

Op de A4 richting Rotterdam staat vrijdagmiddag langzaam tot stilstaand verkeer tussen Den Haag-Ypenburg en knooppunt Kethelplein. De vertraging bedraagt rond 18.00 uur ongeveer 22 minuten. Er is geen bijzondere oorzaak voor de file gemeld.

Voor automobilisten die dit weekend en de komende dagen via de A20 en A13 rijden, volgt vanaf vrijdagavond een tweede aandachtspunt.

Boog naar A13 week dicht

Vanaf vrijdag 18 september om 21.00 uur gaat bij knooppunt Kleinpolderplein de verbindingsboog dicht van de A20 vanuit de richting Hoek van Holland naar de A13 richting Den Haag. De afsluiting duurt tot vrijdag 25 september 22.00 uur.

Verkeer vanuit Vlaardingen dat via de A20 richting Rotterdam rijdt en vervolgens de A13 richting Den Haag wil nemen, moet daardoor rekening houden met een omleiding. De extra reistijd kan volgens Rijkswaterstaat oplopen tot 10 à 30 minuten.

Daar blijft het niet bij. Volgend weekend volgt een veel grotere afsluiting op de A20. Van vrijdag 25 september 21.00 uur tot maandag 28 september 05.00 uur is de A20 richting Gouda volledig afgesloten tussen knooppunt Kethelplein en knooppunt Kleinpolderplein.

Voor Vlaardingers die de komende week de weg op gaan richting Rotterdam of Den Haag is het daarom verstandig vooraf de actuele verkeerssituatie te controleren.