Categorieën

Service

Rotonde Mozartlaan dicht: extra verkeershinder in Maassluis

Rotonde Mozartlaan dicht: extra verkeershinder in Maassluis
Nieuws

Rotonde Mozartlaan dicht: extra verkeershinder in Maassluis

Rotonde Mozartlaan dicht: extra verkeershinder in Maassluis

MAASSLUIS - De rotonde Mozartlaan/Westlandseweg gaat volgende week dicht voor gemotoriseerd verkeer. De gemeente heeft bevestigd dat de werkzaamheden doorgaan. Automobilisten worden omgeleid via de A20.

De afsluiting begint maandag 19 oktober om 21.00 uur en duurt tot vrijdag 23 oktober. Tijdens het werk wordt de rijbaanscheiding op de rotonde verhoogd. Fietsers kunnen de rotonde wel blijven passeren. De gemeente noemt in de aankondiging geen eindtijd voor vrijdag. Gemeente Maassluis

De uitvoering was afhankelijk van het weer. Volgens de gemeente zijn de verwachtingen goed genoeg om aan de slag te gaan. De omleiding wordt aangegeven met gele borden. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd.

Tijdens de werkzaamheden moet het aangebrachte materiaal soms drogen. Daardoor kan het lijken alsof er niet wordt gewerkt, terwijl de rotonde nog niet open kan. 

De afsluiting komt boven op andere verkeershinder rond Maassluis. Vanaf dezelfde maandag gaat de autopont naar Rozenburg voor drie weken uit de vaart. Auto’s en andere motorvoertuigen kunnen tot en met vrijdag 6 november niet worden overgezet. Het fiets- en voetveer blijft wel varen. 

Ook wordt vanaf vrijdagavond 16 oktober gewerkt aan de A15. Daarbij wordt een deel van het verkeer omgeleid via onder meer de A4 en A20. Op de snelwegen rond Maassluis kan het daardoor drukker worden. Die werkzaamheden duren tot maandagochtend 26 oktober.