Adopteer een boom in zwembad Dol-fijn
- Redactie
- 19-01-2017
- Nieuws
Door de aanpassingen speelt het zwembad in op de beleving van jonge kinderen. Naar verwachting zal de metamorfose in februari 2017 klaar zijn. In fase 2 zijn er bomen die geadopteerd kunnen worden.
De reacties op fase 1, de waterobjecten en de beplakking van de tafels, blijken overweldigend te zijn, zo geeft het zwembad aan. Fase 2 bestaat uit het “planten” van de bomen. Om het peuterbad komen vijf bomen te staan. Deze bomen zijn te adopteren. Ook de overige objecten zijn te adopteren. Zoals de schildpadglijbaan, een olifant die water spuit, de krokodil en een waterspeeltafel. Natuurlijk zal mascotte Jip niet ontbreken.
Fase 1 is afgerond. Het kleuterbad is voorzien van de speelobjecten in het water. In fase 2 (23 januari 2017) worden de 5 sprookjesbomen geplaatst. Tijdens de 3e fase (februari 2017) wordt het peuterbad voorzien van 2 water spuitende dieren, een sprookjesboom, een heuse waterspeeltafel en onze mascotte Jip. Omdat de werkzaamheden zoveel mogelijk buiten openingstijden wordt uitgevoerd zal u als bezoeker er weinig tot geen hinder van ondervinden.
Vind u het interessant om een boom te adopteren, neem dan contact op met R.J. Ritmeester via [email protected] of bel het telefoonnummer 010-59 128 76.