Categorieën

Service

Joshua de Lange wint goud bij European Open in Spanje

Joshua de Lange wint goud bij European Open in Spanje
Sport

Joshua de Lange wint goud bij European Open in Spanje

  • Redactie
  • 18-05-2026
  • Sport
Joshua de Lange wint goud bij European Open in Spanje

MAASSLUIS - Mahorokan judoka Joshua de Lange wist in de klasse -81 kg een uitstekende judodag te bekronen met een gouden medaille. In de Spaanse plaats La Nucia/Benidorm liet hij er geen enkele twijfel over bestaan wie zich aan het einde van de dag kampioen mocht noemen. Na een eerste ronde vrijloting, door zijn klassering op de wereldranglijst, versloeg hij achtereenvolgens de Brit Neuman, de Duitser Thomas en binnen 20 seconden Zhumanazarov uit Kirgizië. Daarna werden ook Almeida uit Brazilië in de halve finale en in de finale de Amerikaan Rodriguez verslagen. Voor de pas 20 jarige Joshua de Lange een uitstekend resultaat op de senioren European tour.

Fraaie resultaten bij Apolon Open in Slovenië

De Mahorokan jeugdploeg was afgereisd naar een groot jeugdtoernooi in de Sloveense plaats. Deze verre trip was een enorme internationale ervaring voor de jeugd maar er werd ook prima gepresteerd:

Goud: Chloë Tas, Zilver: Jolie Tas, Brons: Damir Sheremet, Sam Goldsmith, Ris Aalbregt.

Ippon trophy Antwerpen

Bij het sterk bezette 2-daagse internationale toernooi mooie resultaten:

Goud voor Coen van Winden en bronzen medailles voor Jelle Scholten en Vicki Timmermans.

Toernooi Mierlo

De jongste judoka’s van Mahorokan hebben bij het Houvasttoernooi in Mierlo sterke resultaten behaald in de leeftijdscategorieën -9, -11 en -13 jaar:

Goud: Quinn Pigmans, Ris Aalbregt, Jolie Tas, Dex Wever en Cas Wever. Zilver: Omar Wafai, Chloë Tas, Hamza Bingul, Mustafa Aydin en Muhammed Emin Aydin. Brons: Noa Hamar.