Reünietoernooi TOG wordt avond vol gezelligheid
- Redactie
- 24-05-2025
- Sport

MAASSLUIS - Brian de Leeuw heeft het reünietoernooi van tafeltennisvereniging TOG gewonnen. In een spannende finale klopte hij oud-TOG 1-speler Ivar Westerholt, het werd 13-11 in de vijfde game. Ivar tafeltennist sinds een aantal jaar weer, bij Scyedam en DHC. Hij klopte in de halve finale Jeroen Hendriks, Brian won in zijn halve finale van Ron van der Weiden. Poules B en C gingen naar resp. Joost Storm en Olav Koning.
Los van winnen of verliezen werd het met zo’n dertig leden, oud-leden en enkele introducees vooral een gezellige avond. Met lachen, bijpraten en oude herinneringen ophalen. Zoals bij het voltallig aanwezige TOG 1 van begin deze eeuw: naast Ivar zijn dat Charles van der Hoeven en Frans Pleijsier. Laatstgenoemde tafeltenniste afgelopen vrijdag overigens niet.
Mark van Kester, Jordi Post en Bas Vijfvinkel deden ook mee. Tot 2017 tafeltennisten ze bij TOG, stopten en zijn sinds een paar weken weer aan het trainen. In het najaar vormen ze, met Valentijn van der Vliet, weer een competitieteam bij TOG.