Categorieën

Service

Woensdag 28 oktober

Woensdag 28 oktober
Terug

Woensdag 28 oktober

  • 28-10-2026
  • Agenda
  • Maand van de Ontmoeting

    De Maand van de Ontmoeting brengt de mensen in Maassluis met elkaar in contact door middel van diverse activiteiten in de stad. Het doel is om ontmoeting te stimuleren, eenzaamheid te verminderen en bij te dragen aan een verbonden en sterke samenleving.

    Weten wat er georganiseerd wordt tijdens de Maand van de Ontmoeting? Neem dan een kijkje op de website van Samen zijn wij Maassluis. 

  • Human Nature - Bios in Maassluis

    Sophie (30) besluit een tocht van 500 kilometer te maken door het Arctische gebied van Noorwegen. Ze wil ontsnappen aan de druk van werk, studie, vrienden en het voortdurende gevoel zich te moeten meten met haar broers en zussen. Niet veel later bevindt ze zich in een van de laatste echte wildernissen van Europa. Het enige wat ze wil, is alleen zijn. De grootsheid van de natuur ervaren en de ultieme stilte en rust vinden. Maar het leven thuis lijkt haar niet te begrijpen, en afstand nemen van alles blijkt moeilijker dan ze had verwacht. De makers van The North nemen je mee op een reis van 500 kilometer door de laatste wildernis van Europa: Lapland. In misschien wel de meest authentieke outdoor speelfilm.

    Human Nature is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof. 

  • Heart of the Beast - Bios in Maassluis

    Na een angstaanjagend vliegtuigongeluk komen Special Forces-officier James Belmont (Brad Pitt) en zijn legerhond Odin diep in de wildernis van Alaska terecht, waar ze de strijd tegen de elementen moeten aangaan om te overleven. Heart of the Beast van de filmmaker David Ayer (The Beekeeper, Fury), is een heftige avonturenthriller over de onverbrekelijke band tussen een man en zijn beste vriend tijdens het zwaarste gevecht dat ze ooit hebben moeten leveren.

    Heart of the Beast is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof. 

  • Maakplaats - Loods M

    Iedere eerste woensdagochtend van de maand kun je in de Loods M Maakplaats aan de slag met het repareren en hergebruiken van oude spullen. Neem bijvoorbeeld een apparaat of klein meubel van huis mee en leer hoe je het op een duurzame manier kunt herstellen. 

    Aanmelden mag, maar hoeft niet. Meer informatie vind je op de website van Loods M. 

  • Bakkie in de bieb - Bibliotheek de Plataan

    Zin in een bakkie en een praatje? Kom gezellig langs bij Bakkie in de Bieb!

    Vind je het daarnaast ook leuk om wat te doen? Ook daar is ruimte voor. Elke keer doen we iets creatiefs. Laat je verrassen.

    Deze activiteit is in Maassluis wekelijks op woensdag en vrijdag. Kijk voor meer informatie op de website van de Bibliotheek de Plataan. 

  • Klaphuys - Kunst en Cultuur Academie

    Elke woensdagmiddag wordt er ‘geklapt’. Verhalen van vroeger zijn het belangrijkste onderwerp. Voor diegenen, die er nog niet zijn geweest, kom naar de Kunst en Cultuur Academie te Maassluis!

    Onderwerpen dienen zich vanzelf aan. Heeft u oude foto’s, dia’s, boeken of filmpjes over Maassluis, breng die dan mee. Allemaal vertellen zij een ander verhaal. En achter elk verhaal zit vaak nóg weer een verhaal. Maassluizers die Maassluis nog niet zo goed kennen, kunnen hier mooie historische verhalen opdoen, die vaak nog niet zijn beschreven.

    Heeft u geen materiaal? Geen probleem. Luisteren en praten (klappen) mag ook.

    Elke woensdagmiddag, vanaf 14:00 uur is het Klaphuys geopend en kunt u klappen en luisteren naar de geschiedenis van Maassluis. De toegang bedraagt slechts € 1,50, waarbij koffie/thee en koek zijn inbegrepen.