Categorieën

Service

Clinics voor jeugd Green Eagles

Clinics voor jeugd Green Eagles
Sport

Clinics voor jeugd Green Eagles

  • Redactie
  • 28-05-2024
  • Sport
Clinics voor jeugd Green Eagles

MAASSLUIS - Afgelopen zondag was een mooie dag met goed bezochte clinics in de Haydnlaan en de Wethouder Smithal voor de hele jeugd van MBV Green Eagles! Vele coaches zorgden voor een mooi programma voor onze leden. Een combinatie van werken aan fundamentals en competitieve elementen zorgden voor een geweldige ochtend en middag. En andere vrijwilligers zorgden voor de lunch tussen alle oefeningen door! Zo is de competitie al wel ten einde maar blijft de jeugd wel aan zijn skills werken. Er is nog een week training voordat de Eagles zich gaan verplaatsen naar de veldjes buiten.

In het verleden is er in Maassluis een actieve en bevriende rolstoelbasketbal vereniging geweest, de Steenen Dijck. Helaas is deze vereniging een ruime tijd geleden opgehouden te bestaan. De Maassluise Basketball Vereniging Green Eagles zou graag de mogelijke interesse willen inventariseren. Dit om te kijken of er genoeg draagvlak is dit wellicht binnen onze club te integreren Kent u iemand of heeft u zelf interesse om met rolstoelbasketbal te beginnen of het weer op te pakken. Neemt u dan contact op met [email protected].