Gratis hiphopavond in de Kroepoekfabriek
- Redactie
- 26-09-2025
- Uit
MAASSLUIS/VLAARDINGEN - Op vrijdag 10 oktober spelen Dashaeno, Sandor Dayala en stay away from dante! in De Kroepoekfabriek. Gedurende deze hiphopavond met een alternatief, gelaagd randje staan drie acts op het podium die momenteel hard aan de weg aan het timmeren zijn. Een vrijkaart voor deze avond is via de website van De Kroepoekfabriek te verkrijgen.
Dashaeno
Dashaeno doet het anders. De artiest uit Amsterdam Zuidoost, opgegroeid in Hoofddorp, laat horen dat hij niet vast te pinnen is op één stijl. Met zijn collectief acid! is hij nog steeds actief in de Nederlandse hiphopscene, maar met zijn soloproject kiest Dashaeno bewust voor een nieuwe weg: New Wave Nederlands.Geïnspireerd door artiesten als Young Thug, Don Toliver, Bløf en Paul de Munnik, blijft hij zichzelf uitdagen en muzikale risico’s nemen. Zijn boodschap is duidelijk: wat er ook gebeurt, hij blijft in beweging en zoekt altijd naar iets nieuws.
Sandor Dayala
Door jarenlang als dj actief te zijn geweest, heeft Sandor Dayala een vaste naam verworven in de Nederlandse muziekscene. Tegenwoordig kennen de meeste mensen de Haagse artiest van zijn eigen muziek, die hij grotendeels zelf produceert. Zijn eerste EP OPEN kwam in de zomer van 2024 uit. Met een gevarieerde selectie van genres die op een unieke manier worden gemengd, zijn Sandors shows zeker iets om naar uit te kijken.
stay away from dante!
Emmanuel Adomah Boateng (2000) is een veelzijdige muzikant uit Amsterdam-Zuidoost en valt als ‘stay away from dante!’ (Dante voor intimi) al snel op door zijn unieke composities en dromerige sound. Hij schakelt moeiteloos tussen rap en zang en weet zo gevoelens van liefde, jeugdigheid en compassie op te wekken.
Dashaeno + Sandor Dayala + stay away from dante! in De Kroepoekfabriek
Vrijdag 10 oktober 2025
Open: 20.00 | Aanvang: 20:30 | Verwacht einde: 22:45
Vrijkaarten zijn te verkrijgen via www.kroepoekfabriek.nl
Poppodium De Kroepoekfabriek
Koningin Wilhelminahaven ZZ 2A, Vlaardingen
Meer over Poppodium De Kroepoekfabriek →