Van Vondelen wint Elvani Bequick Open
- Redactie
- 10-07-2017
- Sport
In zijn drie gespeelde wedstrijden kreeg hij in totaal slechts acht games tegen. Alle andere wedstrijden in de hoogste poule bij de heren waren daarentegen allemaal spannend. Zo mag zeker de knappe overwinning van Bequicker Pepijn ’t Hoen op Ingmar van der Wiel (TSN) niet onvermeld blijven. De 18-jarige Schiedammer won die partij met 6-4, 6-1. Milan Voogd (Schiebroek) was wel te sterk voor Pepijn (6-3, 6-3), maar die verloor weer verrassend van Ingmar van der Wiel (6-4, 7-5).
Bij de dames was de winst in de hoogste categorie voor Iris van Bemmel. De Maassluise won van Irene Zorg (TC Victoria) met 6-3, 6-2 en had verrassend genoeg nog de meeste moeite met haar zus Fleur aan wie ze de eerste set moest laten (3-6). In het vervolg van de partij zette de sterkste van de tweeling dat echter weer recht (6-0, 6-2).
De damesdubbel 2 werd gewonnen door Arianne de Winter en Charlotte van Diermen. Zij wonnen zowel van Felice van Veen en Geraldine de Vos, als van Rebecca van Balen en Linda Gouka. Beide Bequick-koppels waren niet in staat een set te winnen.
Gouka was wél succesvol in het gemengd dubbel. Met Ingmar van der Wiel aan haar zijde, werden beide poule-duels gewonnen. Sytske van der Zweep en Jasper van der Zwan werden tweede.
In de herendubbel drie waren de verschillen tussen de deelnemende koppels klein en dus alle partijen spannend. Uiteindelijk wonnen Sander Korf en Ingmar van der Wiel hun beide poulewedstrijden, maar hadden daarvoor wel steeds drie sets nodig. Bart van der Laan en Nick van Strijen werden tweede.
Ook in de andere categorieën werd er sportief gestreden om de prijzen, zodat er de afgelopen week veel viel te genieten op het park aan de Boonervliet. De maaltijden waren uitstekend en over het weer viel evenmin te klagen. De gehele week waren er veel bezoekers, zodat de organisatie tevreden kan terugkijken op een geslaagd toernooi.