Categorieën

Service

Voormalig pand Maasdelta wordt basisschool

Voormalig pand Maasdelta wordt basisschool
Onderwijs

Voormalig pand Maasdelta wordt basisschool

  • Redactie
  • 16-07-2025
  • Onderwijs
Voormalig pand Maasdelta wordt basisschool

Foto: Google streetview

MAASSLUIS - Het voormalige kantoorpand van woningcorporatie Maasdelta aan de P.J. Troelstraweg in Maassluis is aangekocht door de gemeente en wordt omgebouwd tot een nieuwe basisschool.

De kapelpolder wordt de komende jaren aangepakt. Het oude bedrijventerrein moet worden getransformeerd tot een groene, gezonde en klimaatadaptieve wijk waar ook een voorziening zoals een basisschool moet komen. De gemeente wil daarom het voormalige pand van Maasdelta ombouwen tot een nieuwe basisschool. De gemeenteraad heeft dinsdag 15 juli ingestemd met de aankoop van het pand. Samen met Maasdelta heeft de gemeente Maassluis een voorlopige overeenstemming bereikt over de voorwaarden van overname.

De transformatie van de Kapelpolder wordt uitgevoerd in verschillende fases. De aankoop van het voormalig kantoorpand is onderdeel van fase 1 waar de gemeente nu concreet aan werkt.