Maandag 20 juli
- 20-07-2026
- Agenda
-
Disclosure Day - Bios in Maassluis
Als je erachter zou komen dat we niet alleen zijn, als iemand het je zou laten zien, met bewijs zou komen, zou je dan bang worden? Deze zomer hebben zeven miljard mensen recht op de waarheid.
Disclosure Day is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof.
-
Calle Malaga - Bios in Maassluis
De 74-jarige Maria (Carmen Maura) geniet van een rustig leven binnen de hechte Spaanse gemeenschap van Tanger, een kleurrijke Marokkaanse kustplaats. Haar wereld wankelt wanneer haar dochter Clara (Marta Etura) uit Madrid komt om het appartement te verkopen waarin Maria woont. Maria besluit zich niet weg te laten sturen en vecht om haar huis en haar herinneringen te behouden. Tijdens die strijd ontdekt ze, tot haar eigen verrassing, ook opnieuw de liefde.
Calle Malaga is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof.
-
Dikkie Dik en de verdwenen knuffel - Bios in Maassluis
Dikkie Dik ontdekt dat er iets ergs is gebeurd: Beer is verdwenen! Beer is zijn liefste knuffel en zonder Beer kan hij niet slapen. Gelukkig krijgt Dikkie Dik de hulp van zijn beste vriendinnetje Poes Muis. Samen gaan ze op onderzoek uit en daarbij stuiten ze op onverwachte verrassingen. Een bed kan veranderen in een trampoline en op een waslijn kun je heuse circustoeren uithalen. Hun zoektocht wordt een ontdekkingsreis en leidt hen naar onbekende gebieden zoals het weiland, de sloot, het bos en het strand. Onderweg leren ze andere dieren kennen die hen proberen te helpen en zo nieuwe vrienden worden. Eenmaal terug in hun eigen tuin wacht hen samen met de schapen, eendjes, eekhoorns, biggetjes en Konijn een grote verrassing.
Dikkie Dik en de verdwenen knuffel is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof.
-
Minions & Monsters (NL) - Bios in Maassluis
Niet lang na het wereldwijde succes van Verschrikkelijke Ikke 4, de grappigste komedie van de zomer van 2024, breidt Illumination hun vrolijke animatie-universum uit met Minions & Monsters, een nieuw hoofdstuk in de grootste animatiefranchise ooit.
Minions & Monsters (NL) is te zien bij Bios in Maassluis in Theater Koningshof.
-
Expositie Saskia van Kuijen - Theater Koningshof
Smartphonefotograaf Saskia van Kuijen exposeert van 12 juni tot en met 23 juli een aantal van haar werken in het atrium van Theater Koningshof.
Saskia maakt èn bewerkt al haar foto’s met haar telefoon en omschrijft dat als handwerken. Ze zegt erover: ,,Ik zie mijn foto’s als kleine schilderijtjes; met mijn mobiele telefoon maak ik kunstwerken die ik tentoonstel via Instagram."
De tentoonstelling is gratis te bezoeken in het atrium van Theater Koningshof. Het theater is maandag tot en met donderdag geopend van 10.00 - 18.00, op vrijdag van 10.00 - 17.00 uur en een uur voor aanvang van een voorstelling.
-
Naailessen - Bibliotheek de Plataan/Voedselbank
Wil je je garderobe op een creatieve manier een tweede leven geven? Upcyclen van kleding biedt je de perfecte kans om oude favoriete items om te toveren tot unieke items die perfect bij je passen.
Elke maandagochtend kan je in de Voedselbank terecht voor gratis naailessen. Je mag gebruik maken van de kleding en stoffen van de voedselbank, maar je kan natuurlijk ook je eigen kleding en stoffen meenemen. Beginner of gevorderd, iedereen is welkom!
De naailessen vinden elke maandag plaats van 11.00 tot 12.30 bij de Voedselbank aan de Pieter Jelle Troelstraweg 6 in Maassluis. Deelname is gratis. Je kunt je aanmelden via nseverin@debibliotheekdeplataan.nl