Categorieën

Service

Bijgeboekt: Extra voorstelling van Spruijt & Opperman!

Bijgeboekt: Extra voorstelling van Spruijt & Opperman!
Uit

Bijgeboekt: Extra voorstelling van Spruijt & Opperman!

  • Redactie
  • 17-10-2025
  • Uit

MAASSLUIS - Goed nieuws! Wegens enorme belangstelling komen Spruijt & Opperman niet één, maar twee keer naar Maassluis met hun voorstelling Verzingeving! Behalve vrijdag 20 februari komt dit populaire duo nu ook op donderdag 19 maart naar Theater Koningshof.

Verzingeving

Tegenwoordig moet alles ergens goed voor zijn. Iets is geen slordige fout, het is een kapitaal leermoment. Iets is niet afwijkend of raar, het is uniek. Geven moet altijd zin hebben en alles moet een reden hebben. En als die reden er niet is, dan verzinnen we hem wel. Waarom mag niks meer mislukken? Waarom mag je niet meer ergens géén zin in hebben? En waarom mag ongeluk of teleurstelling niet meer bestaan? Komt de grootste zin uiteindelijk niet na de zwaarste lessen?

Over Spruijt en Opperman

Carlie Spruijt en Eva Opperman vormen sinds 2014 het duo Spruijt en Opperman. In 2015 behaalden zij de halve finale van het Groninger Studenten Cabaret Festival, waarna ze in 2016 debuteerden met hun eerste avondvullende cabaretprogramma ‘Zij en Ik’. Het tweede programma ‘Heimweeën’ volgde en momenteel staan zij aan de vooravond van hun derde programma ‘Verzingeving', waarin zij op zoek gaan naar de zin. De zin van alles! Maar ook vooral omarmen dat je ergens een keer géén zin in kunt hebben. Tickets voor de voorstellingen zijn voor €20,00 verkrijgbaar via www.theaterkoningshof.nl/verzingeving!

Spruijt & Opperman – Verzingeving
Vrijdag 20 februari & donderdag 19 maart 2026
Aanvang: 20.15 uur

Theater Koningshof

Uiverlaan 20, Maassluis

Meer over Theater Koningshof →