Dit is Lou, de 36.000ste inwoner van Maassluis
- Redactie
- 29-05-2024
- Nieuws
Fotografie: Chris Kalkman
MAASSLUIS - Maassluis groeit door en telt inmiddels 36.000 inwoners. De 36.000ste inwoner heet Lou en werd op 23 maart 2024 geboren. Burgemeester Gregor Rensen bracht het jonge gezin een bezoek.
De ouders van Lou Oliver Veldman heten Eva en Sven en werden gefeliciteerd door burgemeester Gregor Rensen. Hij nam voor de kersverse ouders wat lekkers mee en een tasje met een beertje en rompertje voor Lou. Lou is de 36.000ste inwoner van Maassluis.
Eva heeft goede herinneringen aan Maassluis: ,,Mijn partner Sven en ik zijn hier opgegroeid. Bovendien wonen onze vrienden, ouders en andere familie hier in de buurt.” Hoewel Eva het ook heel fijn wonen vond in Rotterdam en zij samen met Sven zelfs zeven maanden in Valencia heeft doorgebracht vorig jaar, is Maassluis het stekkie geworden om hun jonge gezin te stichten. De gemeente Maassluis wenst het kersverse gezien alle geluk toe!