Flinke domper in eigen huis voor Excelsior
- Redactie
- 26-03-2017
- Sport
In de eerste helft ging het qua spel en kansen redelijk gelijk op, kansen over en weer. De keepers moesten een aantal keer in actie komen. Het was Barry Maguire van TEC die als eerste een kans verzilverde, wat leidde tot een 0-1 ruststand.
In de tweede helft begon Excelsior goed en scherp, TEC wist even niet hoe het daar op moest reageren. Maar gescoord werd er niet. Het duurde tot de 75e minuut en toen viel die wel aan de andere kant. Daar was een penalty voor nodig: de scheidsrechter floot voor een overtreding op Makiavala en Gianluca Maria schoot vanaf feilloos binnen. Excelsior bracht vlak na de 0-2 de spanning terug door de aansluitingstreffer te maken.
Die treffer maakte Kevin Vink met een kopbal. Het bleek niet genoeg om nog een gelijkmaker te forceren. Verre van. In de blessuretijd liep TEC zelfs uit naar een 1-4 overwinning, wat enigszins geflatteerd was.