Categorieën

Service

Geeft u voor de digitale collecteweek van het Rode Kruis?

Geeft u voor de digitale collecteweek van het Rode Kruis?
Gezond

Geeft u voor de digitale collecteweek van het Rode Kruis?

  • Advertorial
  • 22-06-2020
  • Gezond
Geeft u voor de digitale collecteweek van het Rode Kruis?
MAASSLUIS - Van 21 tot en met 27 juni is de collecteweek van het Rode Kruis. Wij collecteren deze week niet huis-aan-huis vanwege de coronacrisis. Daarom vragen wij u om een digitale donatie. Met uw donatie draagt u bij aan het lokale werk van het Rode Kruis. Ook bij u in de buurt zetten onze vrijwilligers zich in.

Onze vrijwilligers ondersteunen de zorg in crisistijd, verspreiden voedselpakketten of bieden ondersteuning bij een evacuatie. Juist in deze crisistijd is onze hulp hard nodig. Met uw bijdrage kunnen we mensen in nood blijven helpen. Uw donatie kunt u overmaken via de bankrekening: NL 63 RABO 0153185104

MC Haarstudio

Wagenstraat 113, Maassluis

Meer over MC Haarstudio →