Swingen tijdens ouderwets gezellig dansfeest Het Danspaleis
- Redactie
- 13-04-2026
- Uit
MAASSLUIS - De vorige editie was een feestje en daarom komt dinsdag 21 april Het Danspaleis terug naar Theater Koningshof. Het Danspaleis is een ouderwets gezellig dansfeest voor ouderen en iedereen die van swingen houdt. Het evenement vindt plaats van 14:00 - 16:00 uur en de inloop is gratis.
Oude krakers
De Platendraaier (PD) trekt oude krakers uit de koffer van de sterren van weleer, zoals Johnny Hoes, Louis Prima, Lieve Hugo en Doris Day. Van meezingers tot tranentrekkers, van merengue tot Engelse wals en van rock & roll tot polonaise: met Het Danspaleis is het altijd bal.
Verbinden met dansen en muziek
De missie van Het Danspaleis is alle ouderen in Nederland vitaal en verbonden met dansen en muziek. Met dit tankstation van levensvreugde komt Nederland in beweging en wordt eenzaamheid aangepakt. Dansen en muziek zijn de perfecte ijsbrekers die nodig zijn voor verbinding. Het Danspaleis is een inclusieve beweging van kwieke en kwetsbare ouderen, familieleden en mantelzorgers en vrijwilligers en partners.
Het Danspaleis
Dinsdag 21 april 2026
Aanvang: 14:00 uur
Gratis inloop