Categorieën

Service

Woensdag 4 november

Woensdag 4 november
Terug

Woensdag 4 november

  • 04-11-2026
  • Agenda
  • Maakplaats: Minecraft - Bibliotheek de Plataan

    We gaan weer minecraften! Kom je ook naar de Maakplaats in de Bibliotheek de Plataan? We hebben plek voor maximaal 6 kinderen. Heb je een eigen laptop met Minecraft account? Dan kun je ook meedoen. Meld je snel aan via bverboon@debibliotheekdeplataan.nl (in verband met het aantal computers).

  • Milo Berlijn presenteert: De Zorg Theatershow - Theater Koningshof

    De Zorgshow van Milo Berlijn is een hilarische en herkenbare theatershow voor iedereen die werkt in de zorg. In deze show neemt Milo je mee langs alles wat je dagelijks tegenkomt op de werkvloer. Van geweldige collega's tot collega's die je soms achter het behang wilt plakken. Van bijzondere patiënten, cliënten en bewoners tot situaties waarvan je denkt: dit kun je toch niet verzinnen?

    De Zorg Theatershow is te zien op het podium van Theater Koningshof. 

  • Maakplaats - Loods M

    Iedere eerste woensdagochtend van de maand kun je in de Loods M Maakplaats aan de slag met het repareren en hergebruiken van oude spullen. Neem bijvoorbeeld een apparaat of klein meubel van huis mee en leer hoe je het op een duurzame manier kunt herstellen. 

    Aanmelden mag, maar hoeft niet. Meer informatie vind je op de website van Loods M. 

  • Bakkie in de bieb - Bibliotheek de Plataan

    Zin in een bakkie en een praatje? Kom gezellig langs bij Bakkie in de Bieb!

    Vind je het daarnaast ook leuk om wat te doen? Ook daar is ruimte voor. Elke keer doen we iets creatiefs. Laat je verrassen.

    Deze activiteit is in Maassluis wekelijks op woensdag en vrijdag. Kijk voor meer informatie op de website van de Bibliotheek de Plataan. 

  • Klaphuys - Kunst en Cultuur Academie

    Elke woensdagmiddag wordt er ‘geklapt’. Verhalen van vroeger zijn het belangrijkste onderwerp. Voor diegenen, die er nog niet zijn geweest, kom naar de Kunst en Cultuur Academie te Maassluis!

    Onderwerpen dienen zich vanzelf aan. Heeft u oude foto’s, dia’s, boeken of filmpjes over Maassluis, breng die dan mee. Allemaal vertellen zij een ander verhaal. En achter elk verhaal zit vaak nóg weer een verhaal. Maassluizers die Maassluis nog niet zo goed kennen, kunnen hier mooie historische verhalen opdoen, die vaak nog niet zijn beschreven.

    Heeft u geen materiaal? Geen probleem. Luisteren en praten (klappen) mag ook.

    Elke woensdagmiddag, vanaf 14:00 uur is het Klaphuys geopend en kunt u klappen en luisteren naar de geschiedenis van Maassluis. De toegang bedraagt slechts € 1,50, waarbij koffie/thee en koek zijn inbegrepen.